Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie spray mobila suprafete lemn 400 ml Pronto Classic Wood
- Număr anunț
- DA40876229
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,68 RON
- Valoare atribuită
- 57,68 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 13:04
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57,68 RON
din 57,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro