Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Silicon si smirghel
- Număr anunț
- DA40875341
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 44831000-4 · Masticuri, filere, chituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,17 RON
- Valoare atribuită
- 66,17 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 12:06
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66,17 RON
din 66,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro