Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii montaj/demontaj tamplarie PVC
- Număr anunț
- DA40869691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
- Furnizor / câștigător
- WORLD DAM AUTO S.R.L. (CUI 46286882)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.325 RON
- Valoare atribuită
- 5.325 RON
- Data publicării
- 22.07.2026 14:36
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2026 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.325 RON
din 5.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro