Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii curatenie generala

Număr anunț
DA40596463
Autoritate contractantă
ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
Furnizor / câștigător
DINAMIC SUPPORT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45623211)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.881,45 RON
Valoare atribuită
8.881,45 RON
Data publicării
10.06.2026 12:52
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.881,45 RON

din 8.881,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.