Ofertă acceptată Cumpărare directă

TETANA susp inj X 5 fiole VACCIN TETANIC ADSORBIT

Număr anunț
DA40877422
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.032 RON
Valoare atribuită
16.032 RON
Data publicării
23.07.2026 14:17
Termen limită
28.07.2026 17:00
Data finalizării
23.07.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.032 RON

din 16.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.