Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Executie lucrari in cadrul proiectului ,,Modernizare,extindere si consolidare Scoala cu clasele I-VIII Mihail Kogalniceanu’

Număr anunț
SCN1044167
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT STILL 2002 SRL (CUI 15123214)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770.586,70 RON
Valoare atribuită
1.716.475,83 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
25.05.2019 20:11
Anunț de atribuire
SCNA1022669
Termen limită
18.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045528

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RIGECONS SRL CUI 16704967
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.716.475,83 RON

din 1.770.586,70 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 54.110,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.