Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 91,8% sub estimat
Monitoare tactile, sistem videoconferinta, software webinar si transmisii video, servicii de internet în bandă largă, servicii cloud pentru proiect CRED
- Număr anunț
- CN1011542
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524.601,64 RON
- Valoare atribuită
- 124.735 RON 91,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1020713
- Termen limită
- 26.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 101-244028
- Documentație de atribuire
- DF1049250
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Clauze contractuale obligatorii_actualizat.doc.p7s
- 4. Modele de formulare_actualizat.doc.p7s
- Caiet_Sarcini_servicii FINAL v5.docx.p7s
- FisaDate_DF1049250.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.524.601,64 RON Adjudecat: 124.735 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente videoconferință | 1.374.601,64 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de Internet de bandă largă garantată | 150.000 RON | RCS & RDS S.A. | 124.735 RON ↓16,8% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Terți + subcontractanți 1
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UPC Romania S.A. CUI RO 12288994
Subcontractanți 1
COMUNICATII STARNET MEDIA SRL CUI RO17288391
Valoare atribuită
124.735 RON
din 1.524.601,64 RON estimat
91,8%
Adjudecat la 8,2% din estimat · economie 1.399.866,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.