Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANER ZINCAT DIN OTEL 280X42 FI14MM - REVIZIA VAGOANE IASI
- Număr anunț
- DA40876957
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263,60 RON
- Valoare atribuită
- 263,60 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 13:49
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2026 06:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
263,60 RON
din 263,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro