Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLA SARMA ULTRAMAG S200 RW-EP 0,8MM 5KG
- Număr anunț
- DA40877784
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44315310-7 · Materiale de sudare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,54 RON
- Valoare atribuită
- 173,54 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 14:40
- Termen limită
- 29.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2026 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,54 RON
din 173,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro