Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decolmatare a albiei pârâului

Număr anunț
DA40876696
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
TOTAL INVEST PLUS SRL (CUI RO29344541)
Cod CPV
45246410-0 · Lucrari de intretinere a digurilor de protectie impotriva inundatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900.200 RON
Valoare atribuită
900.200 RON
Data publicării
23.07.2026 13:33
Termen limită
28.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900.200 RON

din 900.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.