Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA SJ PACHET DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA40881176
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,87 RON
Valoare atribuită
646,87 RON
Data publicării
24.07.2026 10:23
Termen limită
29.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,87 RON

din 646,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.