Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva rezerve mop mopuri plat plate profesional bumbac prindere urechi 40 cm alb ESENIA EXTRA BASI
- Număr anunț
- DA40873680
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224100-9 · Maturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.842 RON
- Valoare atribuită
- 4.842 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 10:34
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2026 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.842 RON
din 4.842 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro