Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare de servicii de design interior

Număr anunț
DA40878529
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
I.O.G. ARHITECTURA SRL (CUI 38576273)
Cod CPV
79932000-6 · Servicii de arhitectura de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.850 RON
Valoare atribuită
62.850 RON
Data publicării
23.07.2026 15:37
Termen limită
28.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.850 RON

din 62.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.