Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRIFERMENT 275MG 3BL X 10CPR FILM GASTROREZ BIOFARM / PANCREATINUM
- Număr anunț
- DA40879145
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732,90 RON
- Valoare atribuită
- 732,90 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 20:17
- Termen limită
- 29.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
732,90 RON
din 732,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro