Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferăstrău Expert 651R

Număr anunț
DA40876041
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42642100-9 · Masini-unelte pentru prelucrarea lemnului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,44 RON
Valoare atribuită
726,44 RON
Data publicării
23.07.2026 12:52
Termen limită
28.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,44 RON

din 726,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.