Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMIKOZIT 500 mg/2 ml X 1 INJ ZENTIVA AMIKACINUM
- Număr anunț
- DA40881870
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.515 RON
- Valoare atribuită
- 1.545 RON
- Data publicării
- 24.07.2026 11:04
- Termen limită
- 29.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2026 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.545 RON
din 1.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro