Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grilaje metalice pentru protectie.

Număr anunț
DA40880124
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
CATY EXPERT METAL S.R.L. (CUI 42279939)
Cod CPV
44316300-1 · Gratii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.634,95 RON
Valoare atribuită
43.634,95 RON
Data publicării
24.07.2026 09:16
Termen limită
29.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.634,95 RON

din 43.634,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.