Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalice 2 sticla 3 polite 900X400X1900 FARA MONTAJ C151 B4U

Număr anunț
DA40882224
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,52 RON
Valoare atribuită
912,52 RON
Data publicării
24.07.2026 11:25
Termen limită
29.07.2026 17:00
Data finalizării
24.07.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,52 RON

din 912,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.