Ofertă refuzată Cumpărare directă

Extindere retea canalizare menajera

Număr anunț
DA40844610
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
BIANDMAR SRL (CUI 35397702)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.347,16 RON
Valoare finală
190.347,16 RON
Data publicării
17.07.2026 12:09
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
22.07.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.