Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de remediere protectie anticoroziva vas absorber, aferent instalatiilor de desulfurare
- Număr anunț
- SCN1177965
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 45442300-0 · Lucrari de protectie a suprafetelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.500 RON
- Valoare atribuită
- 242.500 RON
- Data publicării
- 27.07.2026 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1136728
- Termen limită
- 12.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1276424
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TOP RUBBER COVER S.R.L. CUI RO 36737802
Valoare atribuită
242.500 RON
din 242.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro