Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie B 82 GHD

Număr anunț
DA40883163
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
AUTOTECA DIVISION S.R.L. (CUI 51537220)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.216,77 RON
Valoare atribuită
8.216,77 RON
Data publicării
24.07.2026 12:21
Termen limită
29.07.2026 17:00
Data finalizării
27.07.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.216,77 RON

din 8.216,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.