Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mediu TSI (triple sugar iron) tub sticla x 7 ml
- Număr anunț
- DA40875135
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,50 RON
- Valoare atribuită
- 677,50 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 11:54
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,50 RON
din 677,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro