Ofertă acceptată Cumpărare directă

Notes notite post-it post it adeziv autoadeziv 75x75 75 x 75 75*75 mm GALBEN 100 file set B4U IMP

Număr anunț
DA40885426
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,50 RON
Valoare atribuită
36,50 RON
Data publicării
27.07.2026 08:20
Termen limită
01.08.2026 17:00
Data finalizării
27.07.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,50 RON

din 36,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.