Atribuită
Atribuire
Achizitie Canal cablu cu adeziv 25 x 25 mm, L - 2 m - 7 buc x 4.87 lei, Canal cablu cu adeziv 25 x 16 mm, L - 2 m - 7 buc x 2.72 lei, Discount 2.5% - 7 buc x 0.12 lei, Discount 2.5% - 7 buc x 0.07 lei conform oferte nr 27520,27521,27522/24.07.2026, referat nr 27517/24.07.2026
- Număr anunț
- DAN2817806
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 51,77 RON
- Data anunțului
- 27.07.2026 11:53
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.