Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic DL alb siliconic cu FEREASTRA DREAPTA 110 x 220 mm PERSONALIZAT INSCRIPTIONAT scriere neagra

Număr anunț
DA40885690
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
27.07.2026 08:51
Termen limită
01.08.2026 17:00
Data finalizării
27.07.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.