Ofertă refuzată Cumpărare directă

Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 30 microni 100 bucati set B4U IMP

Număr anunț
DA40885401
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare finală
1.050 RON
Data publicării
27.07.2026 08:17
Termen limită
01.08.2026 17:00
Data finalizării
27.07.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.