Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roial Prosoape Absorbante Unica Folosinta 40x70cm
- Număr anunț
- DA40868009
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- KALISTA GLOBAL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO51301199)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.536 RON
- Valoare atribuită
- 1.536 RON
- Data publicării
- 22.07.2026 12:56
- Termen limită
- 27.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2026 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.536 RON
din 1.536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro