Ofertă acceptată Cumpărare directă

Temelor 4mg/ml-sol.inj. x 5-Medochemie CY

Număr anunț
DA40609406
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,80 RON
Valoare atribuită
499,80 RON
Data publicării
11.06.2026 14:10
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,80 RON

din 499,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.