Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT FURNIZARE ECHIPAMENTE DE FIZIOTERAPIE SI ECHIPAMENTE DE KINETOTERAPIE
- Număr anunț
- CN1014240
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.353.965 RON
- Data publicării
- 17.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1025532
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 158-390108
- Documentație de atribuire
- DF1059152
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.354.040 RON Adjudecat: 1.353.965 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE FIZIOTERAPIE | 882.021,12 RON | BRAINS M & A CONSULTING | 1.353.965 RON |
| 2 | ECHIPAMENTE DE KINETOTERAPIE | 472.018,88 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 1
REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL CUI 30490311
Valoare atribuită
1.353.965 RON
din 1.354.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro