Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Achizitia de echipamente de tehnica de calcul.

Număr anunț
CN1014259
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731.935 RON
Valoare atribuită
1.622.426 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
17.08.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1024281
Termen limită
23.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 158-390025
Documentație de atribuire
DF1059094

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.731.935 RON Adjudecat: 1.622.426 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 echipamente de tehnica de calcul. 1.027.715 RON LOGIC COMPUTER 977.942 RON ↓4,8%
2 Lot 2 704.220 RON SC ARCTIC STREAM SRL 644.484 RON ↓8,5%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.622.426 RON

din 1.731.935 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 109.509 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.