Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE APARAT RADIOLOGIE DIGITAL MOBIL
- Număr anunț
- CN1014239
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352.941,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.351.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1025530
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 158-389999
- Documentație de atribuire
- DF1059153
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
INFOMED SRL CUI RO 6502839
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
2.351.000 RON
din 2.352.941,18 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.941,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.