Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Achizitie - APARAT CT.

Număr anunț
CN1014174
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250.000 RON
Valoare atribuită
2.870.000 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
15.08.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1024765
Termen limită
20.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 157-387010
Documentație de atribuire
DF1058950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.870.000 RON

din 3.250.000 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 380.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.