Atribuită
Anunț de participare
Lucrări pentru obiectivul de investiţii Modernizare drumuri comunale în comuna Șendriceni, județul Botoșani
- Număr anunț
- SCN1044175
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L. (CUI 33968721)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.526.043,95 RON
- Valoare atribuită
- 5.525.781,34 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1024431
- Termen limită
- 14.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048988
Documente
Documentația de atribuire
- 10.caiet de sarcini.sendriceni.pdf.p7s
- 11.referat.sendriceni.pdf.p7s
- 12.Studiu geo.pdf.p7s
- 13.expertiza sendriceni.pdf.p7s
- 14.certificat.urbanism 2018.pdf.p7s
- 15.avize..pdf.p7s
- 16.planuri.topo.avizate.OCPI.pdf.p7s
- 17.deviz.fara.preturi.pdf.p7s
- 1.memoriu tehnic.pdf.p7s
- 2.plan.situatie.DC76B.pdf.p7s
- 3.profil.longitudinal.DC76B.pdf.p7s
- 4.profile.caracteristice.DC76B.pdf.p7s
- 5.plan.situatie.DC73.pdf.p7s
- 6.profil.longitudinal.DC73.pdf.p7s
- 7.Profile.caracteristice.DC73.pdf.p7s
- 8.sectiuni.tip.pdf.p7s
- 9..detalii.pdf.p7s
- clauze comtractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048988.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L. CUI 33968721
Terți susținători 1
DUGARO SRL CUI 18882960
Valoare atribuită
5.525.781,34 RON
din 5.526.043,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro