Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci aspirator CSS Oslobeni
- Număr anunț
- DA40890557
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450,99 RON
- Valoare atribuită
- 450,99 RON
- Data publicării
- 27.07.2026 13:35
- Termen limită
- 01.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450,99 RON
din 450,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro