Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament sonorizare

Număr anunț
DA40891649
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
CLUB LIKE MUSIC S.R.L. (CUI 32346054)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.480 RON
Valoare atribuită
129.480 RON
Data publicării
27.07.2026 14:40
Termen limită
01.08.2026 17:00
Data finalizării
28.07.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.480 RON

din 129.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.