Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ( REF: 1035;1023;1021; 1020/16.07.2026)

Număr anunț
DA40892395
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.868,41 RON
Valoare atribuită
2.868,41 RON
Data publicării
27.07.2026 15:33
Termen limită
02.08.2026 17:00
Data finalizării
28.07.2026 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.868,41 RON

din 2.868,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.