Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONFORM ANUNT ADV1538879 RELOCARE CAMINE APOMETRU - 330 buc Cotofenii din Fata
- Număr anunț
- DA40862309
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- ECOINSTALL S.R.L. (CUI 50858443)
- Cod CPV
- 45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859.754,57 RON
- Valoare atribuită
- 859.754,57 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 15:24
- Termen limită
- 28.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
859.754,57 RON
din 859.754,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro