Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid spalare parbriz

Număr anunț
DA40893488
Autoritate contractantă
R 10625635 ECO S.A.
Furnizor / câștigător
AYRSTAR GRUP SRL (CUI RO15562317)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,10 RON
Valoare atribuită
66,10 RON
Data publicării
28.07.2026 08:38
Termen limită
02.08.2026 17:00
Data finalizării
28.07.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,10 RON

din 66,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.