Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet

Număr anunț
DA40879715
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.640,50 RON
Valoare atribuită
5.640,50 RON
Data publicării
24.07.2026 08:44
Termen limită
29.07.2026 17:00
Data finalizării
28.07.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.640,50 RON

din 5.640,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.