Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Contract furnizare linie automata de taiere - despicare si ambalare lemn de foc - D.S. Prahova
- Număr anunț
- CAN1171967
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.607.271,13 EUR
- Valoare atribuită
- 0 EUR 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.07.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1092500
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
05.06.2026 09:03Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificari nr.1
Valoare atribuită
0 EUR
din 1.607.271,13 EUR estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.607.271,13 EUR
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.