Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE SERINGA STERILE / ACE INTRAVENOASE/ ACE INTRAMUSCULARE 21G 0.80x38mm-
- Număr anunț
- DA40897346
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 69 RON
- Data publicării
- 28.07.2026 12:07
- Termen limită
- 02.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro