Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrocardiograf Portabil 12 Canale
- Număr anunț
- DA40889407
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- YDNA PRODEXIM S.R.L. (CUI RO9900065)
- Cod CPV
- 33121500-9 · Electrocardiograma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.200 RON
- Valoare atribuită
- 83.200 RON
- Data publicării
- 27.07.2026 12:31
- Termen limită
- 01.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83.200 RON
din 83.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro