Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Populare baze de date și suport tehnic platforma internaționalizare din cadrul POLITEHNICA București
- Număr anunț
- DA40898100
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- ESENDATA SRL (CUI 36833435)
- Cod CPV
- 72212610-8 · Servicii de dezvoltare de software pentru baze de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.115 RON
- Valoare atribuită
- 66.115 RON
- Data publicării
- 28.07.2026 12:48
- Termen limită
- 02.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.115 RON
din 66.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro