Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC All in One LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5, Intel Core i3-1315U pana la 4.5GHz, 23.8"
- Număr anunț
- DA40899325
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.371,56 RON
- Valoare atribuită
- 5.371,56 RON
- Data publicării
- 28.07.2026 13:56
- Termen limită
- 02.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.07.2026 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.371,56 RON
din 5.371,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro