Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Carduri Vitek

Număr anunț
DA40609730
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.691,81 RON
Valoare atribuită
5.691,81 RON
Data publicării
11.06.2026 14:23
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.691,81 RON

din 5.691,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.