Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
CARTUSE TONERE
- Număr anunț
- SCN1044172
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.181 RON
- Valoare atribuită
- 116.760 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2019 07:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1023083
- Termen limită
- 11.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049557
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049557.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model Acord cadru.doc.p7s
- Model contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
XRX SERVICE SRL CUI RO 16049256
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
116.760 RON
din 169.181 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 52.421 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.