Ofertă acceptată Cumpărare directă

KEYTRUDA 25MG/ML CONC. PT. SOLV. PERF 100MG* FL 4ML

Număr anunț
DA40608749
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.262,16 RON
Valoare atribuită
87.262,16 RON
Data publicării
11.06.2026 13:41
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.262,16 RON

din 87.262,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.