Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop prosoape de din bumbac alb albe baie pentru fata 50x90 50 x 90 50*90 cm 400g/mp
- Număr anunț
- DA40900789
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 313,40 RON
- Data publicării
- 28.07.2026 15:22
- Termen limită
- 02.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
313,40 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro