Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY ANTI-VIESPI 750ML 72511/REVIZIA DE VAGOANE GALATI
- Număr anunț
- DA40901623
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119 RON
- Valoare atribuită
- 119 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 08:12
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119 RON
din 119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro