Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFTURI METALICE

Număr anunț
DA40902156
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
HEAT ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 37754232)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.201,90 RON
Valoare atribuită
3.201,90 RON
Data publicării
29.07.2026 09:00
Termen limită
03.08.2026 17:00
Data finalizării
29.07.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.201,90 RON

din 3.201,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.